KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12634426
nr 1263 4426
Maud Comstedt
(1920-1984), Sverige
Etsning, Maud Comstedt. Signerad, numrerad 47/60, träd. Motivet: 39x49 cm
Utrop:
600 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:16:25
Maud Comstedt
Läs mer om Maud Comstedt